Haki holownicze Rover

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Rover - informacje o marce

Rover to brytyjski producent samochodów, tóry na rynku motoryzacyjnym obecny był w latach 1883 do 2006, kiedy to ogłoszono upadłość. Początkowo firma zajmowała się tylko produkcją rowerów. rover przechodził przez wpsółpracę z wieloma partnerami, między innymi z Hondą, z BMW. Najbardziej popularne modele to Rover 25, rover 45 jak również Rover 400.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Rover

Wybierając hak holowniczy do samochodu marki Rover mamy możliwość zakupu tradycyjnego haka holowniczego z kulą haka przykręcaną śrubami. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.