Haki holownicze Infiniti

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Infiniti - informacje o marce

Infiniti to japońska marka samochodów ekskluzywnych należąca do koncernu Nissan Motors. Została założona w 1989 roku pojawiając się na rynku północnoamerykańskim jako odpowiedź na konkurencję ze strony europejskich, amerykańskich jak również japońskich marek takich jak Lexus - Toyoty czy Acura - Hondy. Ciekawostką może być fakt, iż od 2011 roku z marką Infiniti ściśle współpracuje Sebastian Vettel, kierowca F1 Red Bull Racing Team. Wspomaga on dział prowadzenia i czucia układu kierowniczego, brał także udział w tworzeniu modelu Infiniti Q50. Najbardziej popularne na polskich drogach modele tej marki to Infiniti EX30 oraz Infiniti FX30.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Infiniti

Wybierając hak holowniczy do samochodu marki Infiniti mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Infiniti to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszego Infiniti, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.