Haki holownicze Chevrolet

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Chevrolet - informacje o marce

Chevrolet należy do koncernu General Motors i jest amrykańskim producentem samochodów. Modele Chevroleta dostepne są w ponad 140 krajach na całym świecie. Chevrolet to czwarta marka najchętniej kupowana na świecie. Chevrolet oferuje samochody osobowe i półciężarowe w przystepnych cenach, jednak z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technicznych. Historia Chevroleta na kontynencie europejskim dobiegła jednak końca w 2015 roku. General Motors ogłosiło wycofanie się z rynków europejskich na rzecz innych marek, Opla, Vauxhalla i Cadillaca. Uzasadniono to spadkiem sprzedaży. w 2012 roku sprzedano ponad 10 tysięcy egzemplarzy, natomiast w 2014 juz niecałe 2 tysiące. Nie zmienia to jednak faktu, iż po naszych drogach wciąż jeździ bardzo dużo Chevroletów. Chevrolet Aveo, Chevrolet Cruz czy Chevrolet Trax to jedne z najbardziej popularnych w swoich klasach samochody.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Chevrolet

Wybierając hak holowniczy do Chevroleta mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Chevroleta to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszego Chevroleta, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.