Haki holownicze Alfa Romeo

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Alfa Romeo - informacje o marce

Alfa Romeo to włoski producent samochodów, którego nie trzeba przedstawiać. Wyjątkowe linie nadwozia dla aut wyścigowych, sportowych czy luksusowych towarzyszą nam już od ponad stu lat. Logo marki to herb Mediolanu. Od 1986 roku Alfa Romeo należy do koncernu FIAT. Od początku istnienia marki Alfa Romeo z dużym powodzeniem bierze udział w wyścigach samochodowych. Tradycyjnym kolorem tych włoskich piękności jest czerwony, określany mianem "czerwieni Alfa", który był kolorem wyjściowym do nieco jaśniejszego "rosso corsa" oficjalnego koloru Ferrari. Alfa Romeo to przodownik innowacji technologicznych, jako pierwsi wprowadzili zmienne fazy rozrządu czy silnik o zapłonie iskrowym z dwoma świecami zapłonowymi na cylinder tzw. Twin Spark oraz skrzynięc biegów o 6 przełożeniach w seryjnie produkowanym modelu.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Alfa Romeo

Wybierając hak holowniczy do Alfa Romeo mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Alfa Romeo to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszego Alfa Romeo, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.