Darmowy zwrot
Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Chcemy, abyś kupując w naszym sklepie podejmował świadome decyzje. Dlatego też, gwarantujemy Ci zakupy bez ryzyka. Zrealizuj zamówienie, w domowym zaciszu dokładnie obejrzyj produkt, sprawdź czy spełnia on Twoje oczekiwania. Bez pośpiechu, bez wychodzenia z domu. Jeśli okaże się, że coś nie pasuje lub zwyczajnie się rozmyślisz, skorzystaj z darmowego zwrotu. Zapewniamy 30 dni od daty otrzymania przesyłki na jej zwrot, i to na nasz koszt. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu umówienia kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, telefonicznie bądź mailowo, tel: 14 696 04 08, e-mail: [email protected]. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.
Warunki zwrotu
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie czystą przyjemnością. Może się jednak zdarzyć, że zakup nie będzie udany, będzie nieodpowiednio dobrany lub zwyczajnie rozmyślisz się i będziesz chciał dokonać zwrotu zamówienia. Bez podawania przyczyny dajemy Ci 30 dni na dokonanie zwrotu. Zwracając zakupiony towar pamiętaj o tym, aby nie był on uszkodzony i był zapakowany w oryginalne opakowanie, dzięki czemu będzie odpowiednio zabezpieczony.
Formularz zwrotu
Wypełnij formularz odstąpienia od umowy (formularz zwrotu) i dołącz go do paczki razem ze zwracanym towarem oraz dowodem zakupu (paragon lub faktura). Jeśli zwracasz więcej niż jedną rzecz, formularz możesz wypełnić zbiorczo. Adres do wysyłki zwrotu znajduje się na formularzu. W razie zgubienia formularza dołączonego do przesyłki możesz pobrać nowy dokument, który znajdziesz tutaj.
Adres do zwrotu
ADAMOT sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 27
33-100 Tarnów
Zwrot towaru
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zakupiony towar możesz zwrócić przesyłką kurierską, bez względu na to jaki sposób wysyłki wybrałeś dokonując zakupu. Aby sprawnie i bezproblemowo dokonać zwrotu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy umówią kuriera na dogodny dla Ciebie termin oraz dowolnie wskazany adres.
Koszty zwrotu
Do 30 dni od daty otrzymania przez Ciebie zamówienia gwarantujemy darmowy zwrot. To my ponosimy koszty związane z wysyłką. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek, które odsyłane są do nas za pobraniem. Kiedy Twój zwrot zostanie odebrany w magazynie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o potwierdzeniu jego odbioru. Jeśli towar spełnia warunki zwrotu, wpłata należności za zakupiony towar nastąpi na podane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni roboczych od chwili przetworzenia zwrotu.
DNI NA DARMOWY ZWROT

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Nic prostszego! Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Umówimy kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i pokryjemy koszty zwrotu. Zwrócimy Ci także koszty zakupu.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.