ADAMOT sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 2011r., ciągle rozwijając się i zmieniając. Naszą misją jest zapewnienie łatwego i wygodnego dostępu do bogatej oferty akcesoriów motoryzacyjnych oraz zagwarantowanie efektywnej obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stale rozwijamy się na nowych płaszczyznach. Budujemy sieć odbiorców hurtowych oraz poszerzamy swoje horyzonty w dziedzinie eksportu na terenie Europy Zachodniej. Celem i ambicją firmy jest bycie liderem na rynku akcesoriów samochodowych. Służąc doświadczeniem i profesjonalną obsługą pomagamy pakować i przewozić to, co jest ważne dla naszych klientów.

Oficjalny sprzedawca i dystrybutor haków holowniczych STEINHOF

Firma ADAMOT jest autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem marki STEINHOF. Współpraca obejmuje sprzedaż i serwis produktów znanego jest na świecie producenta haków holowniczych oraz zestawów hamulcowych wysokiej jakości.

Oferta obejmuje akcesoria dla samochodów osobowych jak i ciężarowych. Certyfikat ten jest gwarancją pochodzenia asortymentu z pewnego i bezpiecznego źródła. Zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadanie świadectwa ścisłej, wieloletniej współpracy z renomowanym producentem zapewnia wszystkim Kupującym w naszym sklepie najdłuższy, zgodny z prawem, okres gwarancji oraz bezpieczne zakupy oryginalnych towarów najlepszej jakości.

Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy odpowiednio wykwalifikowany zespół, który jest regularnie szkolony. Poza wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w sprzedaży haków holowniczych oraz części hamulcowych nasi doradcy stanowią przewagę konkurencyjną pod względem jakości obsługi Klienta.

Oficjalny sprzedawca i dystrybutor wiązek dedykowanych Erich Jaeger.

Erich Jaeger to niemiecka firma z ponad 90 letnim doświadczeniem, producent złącz elektrotechnicznych. ADAMOT jest jej certyfikowanym przedstawicielem. Oferujemy wiązki elektryczne dedykowane oraz uniwersalne. Prezentowany certyfikat gwarantuje zobowiązanie, tak wobec naszych Klientów jaki i wobec producenta, do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zastosowanie dedykowanych wiązek elektrycznych zapewni prawidłowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo podczas użytkowania haka holowniczego. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ wiązka taka została skonstruowana z myślą o konkretnym modelu

samochodu. Niezawodność produktów gwarantuje użytkownikowi prawidłowe działanie wszystkich funkcji elektronicznych w samochodzie.

0%
Zadowoleni Klienci

Kupujących poleca nasz sklep internetowy

Sklep internetowy ADAMOT z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Nasi Klienci to szeroka grupa osób świadomie korzystająca z udogodnień jakie gwarantuje możliwość dokonywania zakupów przez Internet. Udział w programie serwisu OPINEO i opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu, które są tam zamieszczane, utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze.


Każda z nich jest dla nas wartościowa oraz przez nas analizowana. To nasi Klienci, wyrażając swoje zdanie na temat pracy sklepu ADAMOT, wyznaczają kierunek rozwoju naszej firmy i pomagają w ulepszaniu jakości obsługi. Jesteśmy dumni, że jakość świadczonych przez nas usług jest na tak wysokim poziomie. Utwierdzają nas w tym przekonaniu opinie osób, które skorzystały z naszej oferty. Będziemy dokonywać wszelkich starań, aby taka tendencja utrzymała się jak najdłużej. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.