Haki holownicze Honda

Pokazano 1-12 z 74 pozycji

Honda - informacje o marce

Honda to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów osobowych, motocykli, skuterów, silników oraz maszyn budowlanych oraz rolniczych. Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio, a zakłady produkcyjne umieszczono w ponad 30 krajach na całym świecie. Honda jako pierwszy producent samochodowy na świecie zaprezentowała i wprowadziła do seryjnej produkcji układ elektronicznie sterowanych zmiennych faz rozrządu i skoku zaworów, znany jako VTEC. Rozwinięciem tego systemu są jednostki benzynowe z inteligentnym system noszącym nazwę i-VTEC. Układy te biorąc pod uwagę obciążenie i prędkość obrotową silnika dopasowują pracę zaworów. Popularne modele Hondy to Honda Accord, Honda CR-V, Honda Jazz czy Honda Civic.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Honda

Wybierając hak holowniczy do samochodu marki Honda mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Hondy to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszej Hondy, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.