Haki holownicze Mercedes

Pokazano 1-12 z 256 pozycji

Mercedes - informacje o marce

Mercedes-Benz to niemiecka marka samochodów produkowanych przez koncern Daimler AG. Koncern produkuje samochody osobowe, samochody ciężarowe i dostawcze oraz autobusy. Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na światowym rynku motryzacyjnym. Jest także jednym z najstarszych producentów samochodowych. Za rok założenia przyjmuje się 1881. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Stuttgarcie, w Niemczech. Według raportu topowych marek światowych znak Mercedesa wart jest prawie 22 mld dolarów. Jest to trzeci wynik na rynku motoryzacji, zaraz po Toyocie i BMW. Kluczowe kryteria w oparciu o które budowane są samochody Mercedesa to jakośc, fascynacja, Innowacja i bezpieczeństwo.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Mercedes-Benz

Wybierając hak holowniczy do samochodu marki Mercedes-Benz mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Mercedesa to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszego Mercedesa, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukaj produkt

Profesjonalne doradztwo

14 696 01 99

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 300 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 300 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego na ogół w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.