Haki holownicze Porsche

Hak holowniczy wypinany Porsche Cayenne od 11.2002 WESTFALIA

Westfalia 321736600001
Typ kuli haka holowniczego: A40V (wypinana automatycznie pionowo)
Maksymalny dopuszczalny uciąg: 3500 kg
Maksymalny nacisk pionowy: 140 kg
Demontaż zderzaka samochodu: b/d
Podcinanie zderzaka samochodu: Tak (niewidoczne)
 Westfalia
1 812,00 zł
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Porsche - informacje o marce

Porsche to niemieckie przedsiębiorstwo samochodowe wchodzące w skład koncernu Volkswagen AG. Założone zostało w 1931 roku przez Ferdinanda Porsche. Specjalnością marki są samochody osobowe, samochody sportowe oraz samochody terenowe klasy premium. Porsche to nie tylko samochody. Od samego początku istnienia marki, na szeroką skalę, wizerunek Porsche promowany jest na wielu płaszczyznach poza motoryzacją. Firma Porsche Design produkuje gadżety i akcesoria dla kierowców i fanów marki. Zegarki, perfumy czy odzież to tylko niektóre z przedmiotów na których znajdziemy logo Porsche. Silnik Diesla został wprowadzony do samochodów Porsche dopiero w 2009 roku.

Profesjonalne haki holownicze dla marki Porsche

Wybierając hak holowniczy do samochodu marki Porsche mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami to ekonomiczne rozwiązanie. Nieskomplikowana konstrukcja, wysoka jakość wykonania bez dodatkowych udogodnień to opcja dla tych, którzy regularnie korzystają z haka holowniczego i nie planują go zbyt często wypinać. Odkręcenie kuli wymaga użycia sporej siły oraz dodatkowych narzędzi. Haki holownicze z kulą wypinaną automatycznie w systemie pionowym bądź poziomym do Porsche to komfortowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Montaż i demontaż kuli haka zajmuje kilka sekund, nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka w zestawie z dwoma kluczykami. Dodatkowym atutem kuli wypinanych w systemie pionowym jest fakt, że gniazdo haka po wypięciu kuli pozostaje niewidoczne, co ma znaczenie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszego Porsche, kiedy hak nie jest przez nas wykorzystywany.

Wyszukiwarka produktów

Fachowe doradztwo

14 696 04 08

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży akcesoriów samochodowych pomogą  Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Darmowy zwrot towaru

30 dni na darmowy zwrot

Rozmyśliłeś się? Zakupiony produkt okazał się nieodpowiedni? Poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę. Pokryjemy koszty zwrotu i zwrócimy koszty zakupu.

Bezpłatna dostawa

dostawa gratis od 600 zł

Złóż zamówienie za minimalną kwotę 600 zł wybierając dowolny sposób dostawy, a my wyślemy paczkę za darmo.

Ekspresowa realizacja zamówień

wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 nadawane są tego samego dnia z dostawą do zamawiającego w następnym dniu roboczym.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.