Bagażnik rowerowy na hak INTER PACK QUATTRO platforma na 4 rowery

duża ilość
1 315,00 zł
Brutto
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy INTER PACK QUATTRO na 4 rowery

Bezpieczny i funkcjonalny bagażnik rowerowy INTER PACK QUATTRO

Uniwersalny i ekonomiczny bagażnik rowerowy INTER PACK QUATTRO typu platforma do przewozu 4 rowerów na kuli haka holowniczego. Zapewnia bezpieczeństwo i stabilny transport większości typów rowerów. Uchwyty mocujące do ramy rowerów pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię rowerów przed uszkodzeniami. Rowery przewożone na bagażniku są zabezpieczone zamkami antykradzieżowymi. Maksymalna szerokość opony przewożonego roweru wynosi 5,9 cm, maksymalna waga pojedynczego roweru to 15 kg. Pozytywne wyniki testów statycznych jak i dynamicznych oraz norma XP potwierdzają wysoką jakość platformy do przewozu rowerów INTER PACK QUATTRO i gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas jej eksploatacji.

Platforma do przewozu rowerów na hak holowniczy INTER PACK QUATTRO na 4 rowery

Solidna konstrukcja, funkcja składania i łatwy montaż

Konstrukcja platformy rowerowej INTER PACK QUATTRO wykonana jest z wysokiej jakości stali, kolor czarny. Maksymalne obciążenie bagażnika to 60 kg. Optymalne wymiary - długość 94 cm i szerokość 94 cm, waga 22 kg. Mechanizm montażowy pasuje do większości typów haków holowniczych. System mocujący dokręcany za pomocą solidnego pokrętła. Pokrętło wyposażone w dodatkowy zamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą. Platforma rowerowa INTER PACK QUATTRO jest składana co ułatwia jej przechowywanie - po złożeniu bagażnik zajmuje niewielką ilość miejsca.

Platforma rowerowa na hak holowniczy INTER PACK QUATTRO na 4 rowery

Funkcja odchylania i listwa świetlna 7-PIN

Opcja odchylania platformy rowerowej INTER PACK QUATTRO gwarantuje stały i łatwy dostęp do bagażnika samochodu. Odchylanie jest proste i intuicyjne. W przypadku użytkowania bagażnika rowerowego montowanego na haku holowniczym światła tylne samochodu zostają całkowicie lub częściowo zasłonięte dlatego platforma rowerowa INTER PACK QUATTRO została wyposażona w listwę świetlna z wtyczką 7 PIN, która zapewni pełną obsługę wszystkich świateł - oprócz światła cofania. Listwa posiada miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną - tablica jest oświetlana systemem dodatkowych świateł.

Bagażnik rowerowy INTER PACK QUATTRO

Kompletny zestaw do łatwego przewozu rowerów

W zestawie z bagażnikiem rowerowym znajduję się adapter 13 na 7 PIN umożliwiający ewentualne podłączenie listwy świetlnej do gniazda przyczepy 13 PIN. Dla bezpiecznego i stabilnego przewożenia ładunku, bagażnik rowerowy INTER PACK QUATTRO został wyposażony w 4 wsporniki z łapkami mocującymi. Zestaw zawiera komplet kluczy do zamków zabezpieczających - rowery na platformie oraz bagażnik na haku a także instrukcję montażu i obsługi.

Bagażniki rowerowe na hak holowniczy INTER PACK

INTER PACK to producent i importer bagażników samochodowych oraz akcesoriów służących do przewozu sprzętu sportowego. Dzięki strategicznej współpracy z liderami branży INTER PACK zbudował bardzo bogatą ofertę w skład której wchodzą produkty wysokiej jakości. Misją firmy jest rozwój oraz gwarancja zadowolenia klientów.

Producent
Inter Pack
Seria
Quattro
Przeznaczenie
do przewozu rowerów
Ilość miejsc na rowery
4
Ładowność
60 kg
Sposób montażu
na hak holowniczy
Kolor
czarny
Typ bagażnika
platforma
System montażu
pokrętło
Wtyczka listwy świetlnej
7 PIN (adapter 13 na 7 PIN w zestawie)
Maksymalna waga przewożonego roweru
15 kg
Maksymalna średnica kół przewożonego roweru
-
Maksymalna szerokość opony przewożonego roweru
5.9 cm
Szerokość
94 cm
Długość
94 cm
Listwa świetlna
Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe rowerów
Tak (zamki zabezpieczające)
Zamek antykradzieżowy zabezpieczający bagażnik
Tak
Funkcja odchylania
Tak
Funkcja składania
Tak
Materiał wykonania
stal
Waga
22 kg
Certyfikaty
XP
Homologacja europejska
-
Gwarancja producenta
36 miesięcy
QUATTRO
Aktualnie brak opinii.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.