Przyłącz się do nas

Jak akcesoria samochodowe pomagają w realizacji marzeń naszych Klientów?

wszyscy pracownicy Adamot.pl dbają o zadowolenie naszych klientów. Sprzedajemy więcęj niz haki holownicze. Sprzedajemy marzenia.

Firma

Jak akcesoria samochodowe pomagają w realizacji marzeń naszych Klientów?

Wchodząc do sekcji „O firmie” w naszym sklepie internetowym znajdziecie informacje o spółce ADAMOT. Suche fakty, które są rzetelnym źródłem informacji na temat naszej działalności, jednak nie oddają charakteru firmy. Możesz tu przeczytać o naszych zasobach magazynowych, zdobytych nagrodach i o tym jacy jesteśmy wspaniali. Zakładki „O nas” właśnie do tego służą. Do pochwalenia się osiągnięciami firmy, pokazaniu, że „prezes” jest dumny ze swojej działalności. Zdjęcia pracowników, opis poszczególnych działów, kontakt. Nic nadzwyczajnego. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają do zaoferowania więcej niż „wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej”, „5000 unikalnych produktów” czy „współpracę z czołowymi producentami na rynku” postanowiliśmy założyć bloga i tutaj pokazywać, co tak naprawdę w Adamocie piszczy.

Firma funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 10 lat, ciągle rozwijając się i zmieniając. Obecna załoga to oczywiście wciąż nowo napływające indywidua, które chętnie angażują się w realizacje wizji prezesa. Cały pomysł ze sprzedażą haków holowniczych zaczął się od bliskiego sąsiedztwa producenta haków, Steinhofa, z założycielem firmy Adamot. Czyli dość prozaicznie. Pomysł się zrodził, chęci nie brakowało, znalazło się kilka osób do pomocy i tak to wszystko zaczęło się kręcić. Haki holownicze znajdowały coraz więcej odbiorców, głównie za granicą, i wtedy zrodził się pomysł o poszerzeniu asortymentu.. Pojawiło się pytanie o jakie produkty? Jeden z pracowników firmy, który jest rowerowym fanatykiem, poddał pomysł bagażników rowerowych. Nie były one wtedy tak łatwo dostępne ani popularne. Okazały się strzałem w dziesiątkę.

W ten właśnie sposób zrodziła się misja firmy Adamot. Haki holownicze, które kiedyś kojarzyły się głównie z ciągnięciem wyłącznie przyczep towarowych czy lawet coraz częściej służą do ciągnięcia za samochodem przyczepy kempingowej czy platformy, na której przewozimy skutery wodne czy quady.

Chcemy, żeby były symbolem wolności i swobody, dobrej zabawy i czasu spędzonego na przyjemnościach, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo podczas transportu. Nasze haki to gwarancja wysokiej jakości. To dzięki posiadaniu haka holowniczego zwiedzamy Polskę i świat z domem na kółkach, wyjeżdżając na rodzinne wakacje i tak bardzo zasłużony urlop. To dzięki temu, że Twój samochód ma zamontowany hak, możesz przetransportować swój motor czy łódkę w dowolne miejsce i tam korzystać z uroków życia.

Podobnie jest z bagażnikami rowerowymi. To one dają nam możliwość przewożenia naszych rowerów samochodem do miejsc, w których odkrywamy nowe trasy, dzięki czemu podziwiamy nowe widoki i poznajemy samych siebie na nieodkrytych dotąd szlakach. Testujemy możliwości naszego sprzętu jak i samych siebie. Nie ma nic piękniejszego. Z bagażnikiem rowerowym jesteś niczym nieograniczony i tak naprawdę jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Rozwijasz swoją pasję i prowadzisz aktywny tryb życia. Czego chcieć więcej?

Dzięki takiemu spojrzeniu na nasz asortyment i pozytywnemu nastawieniu do życia wszystkich pracowników naszej firmy udaje się poszerzać grono zadowolonych klientów i utrzymywać zadowolenia naszego Prezesa na wysokim poziomie 😉

Tutaj krótki filmik, na którym zobaczycie jak wygląda nasza praca 🙂

Videoprezentacja Adamot.pl

Kontynuuj czytanie

W ADAMOT sp. z o.o. wspiera pracę działu marketingu. Buduje relacje z klientami przy pomocy portali społecznościowych. Dba o jakość naszych tekstów, pod względem merytorycznym i językowym. Pasjonatka fotografii, dzięki niej fotorelacje z wydarzeń są takie interesujące.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej wpisów w kategorii Firma

Do góry