Przyłącz się do nas

Porównanie boxów dachowych, od HAKR i LEV UP

Boxy dachowe i porównanie trzech popularnych ze średniej półki cenowej. Dobry stosunek ceny do jakości.

Produkty

Porównanie boxów dachowych, od HAKR i LEV UP

Wyjeżdżając w podróż, daleką czy bliską, częstym problemem przed jakim stajemy jest brak przestrzeni w naszym samochodzie. Za mały bagażnik, za dużo bagaży, dziwne, niewymiarowe gabaryty sprzętu sportowego… Te czy inne problemy pomoże nam rozwiązać zakup boxa dachowego. Wybierając się na zakupy po box dachowy najlepiej jechać samochodem, który będzie go na sobie przewoził. Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie tego akcesorium pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej trzem popularnym boxom w przedziale cenowym od 800 do 1100 zł.

Pierwszym jest box dachowy CUBE 470 od firmy LEV UPcena: 789 zł https://adamot.pl/box-dachowy-levup-cube-470-szary-antracyt-33.html

Koloru antracytowego, montowany do belek bagażnika dachowego za pomocą metalowych obejm. Nie posiada zamka centralnego, w zamian czego producent wyposażył go w dwa niezależne zamki. Wyposażony w sprężyny ułatwiające otwieranie i zamykanie. Jego pojemność to 470 litrów a ładowność 75 kg. Free Plast daje nam na niego 2 lata gwarancji. Wymiary tego boxa dachowego to 189 / 78 / 36 cm. Jest on otwierany tylko z jednej strony. Jest wykonany z materiału odpornego na uderzenia, dobrze znosi złe warunki atmosferyczne. Stosunek ceny do jakości jest tutaj bardzo dobry. W skład zestawu wchodzi box dachowy, uchwyty montażowe, kluczyk/kluczyki?, karta gwarancyjna oraz instrukcja montażu.

Box dachowy Cube 470 Free Plast - opinie redakcji:
5.3 Ocena ogólna
Zalety
duża ładowność
niska cena
Wady
jednostronnie otwierany
brak centralnego zamka
Podsumowanie
Cena boxa, choć dla niektórych będzie priorytetem, nie zawsze znajdzie odzwierciedlenie w naszym zadowoleniu z produktu.
I tak jest w tym przypadku. Nie jest to zły box, ale lepiej wydać więcej.
Wygląd5
Bezpieczeństwo5.5
Wygoda4.5
Cena/Jakość6

Drugim w naszym porównaniu jest box MAGIC 400 Grafit od czeskiej firmy HAKR, cena: 840 zł https://adamot.pl/box-dachowy-hakr-magic-400-grafit-25.html

Koloru grafitowego, mocowany do bagażnika bazowego na dachu samochodu przy pomocy obejm. Posiada  trzypunktowy centralny zamek. O pojemności 400 litrów oraz ładowności 50 kg. Hakr daje nam na ten bagażnik dachowy 3 lata gwarancji. Wymiary to 196/ 72/ 37 cm. Box ten pomyślnie przeszedł City Crash Test oraz posiada certyfikat TUV. Wysoka jakość wykorzystanego do produkcji materiału ABS, polimerycznego tworzywa, daje bardzo dobre wyniki w testach na warunki atmosferyczne oraz temperaturę. Box posiada system obustronnego otwierania oraz sprężyny, które ułatwiają otwieranie i zamykanie. Zawartość zestawu to box, uchwyty montażowe, 2 kluczyki, taśmy do spinania bagażu, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi i montażu.

Box dachowy Magic 400 Grafit Hakr - opinie redakcji:
7.1 Ocena ogólna
Zalety
Obustronnie otwierany
centralny zamek
3 lata gwarancji
Wady
długi
mała ładowność
cena do jakości
Podsumowanie
Całkiem niezły box w przystępnej cenie. Aerodynamiczny, dobrze prezentuje się na dachu samochodu.
Wygląd6.5
Bezpieczeństwo7.5
Wygoda7
Cena/Jakość7.5

Trzeci i ostatni testowany bagażnik to SPACE 430 Black, również od firmy LEV UP, cena: 1103 zł https://adamot.pl/box-dachowy-levup-space-430-czarny-30.html

Czarny, do belek dachowych montujemy go za pomocą obejm w kształcie litery U, dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego rodzaju belek dachowych. Posiada centralny zamek. Pojemność tego boxa to 430 litrów a ładowność wynosi 75 kg. Producent daje nam na niego 2 lata gwarancji. Wymiary to 190 / 78 / 37 cm. Jest otwierany obustronnie, wyposażony w siłowniki sprężynowe ułatwiające otwieranie i zamykanie oraz dwupunktowy zamek centralny. Wykonany z solidnego materiału, który odporny jest na warunki atmosferyczne oraz temperaturę i promieniowanie UV. W skład zestawu wchodzi box, uchwyty montażowe, karta gwarancyjna oraz instrukcja montażu.

Box dachowy Space 430 Black Free Plast - opinie redakcji:
7.8 Ocena ogólna
Zalety
obustronnie otwierany
centralny zamek
duża pojemność
Wady
brak
Podsumowanie
Bardzo dobry box ciągle w rozsądnej cenie. Sposób montażu, wygląd i wygoda użytkowania zdecydowanie na plus.
Wygląd7.5
Bezpieczeństwo8
Wygoda8
Cena/Jakość7.5

Boxy i kufry dachowe. Pakowanie z nimi to czysta przyjemność

Pakowanie od podstaw. Zwiększ możliwości Twojego samochodu!

 

Kontynuuj czytanie

Specjalistka od relacji z klientami. Znajomość języka francuskiego wykorzystuje na co dzień w kontakcie z klientami zagranicznymi. Zawsze pełna energii, którą zaraża współpracowników. Miłośniczka muzyki oraz zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz więcej wpisów w kategorii Produkty

Do góry