Przyłącz się do nas

Skoda Octavia II i HAKR Magic 400. To nie jest czeski błąd!

Z nami przewieziesz wszystko swoim samochodem. Tak jak Skoda Octavia II z boxem dachowym Hakr.

Porady

Skoda Octavia II i HAKR Magic 400. To nie jest czeski błąd!

Co zrobić kiedy bagażnik Twojego samochodu jest bardzo pakowny, ale i tak od czasu do czasu okazuje się, że brakuje w nim przestrzeni? Prawidłowa odpowiedź to zaopatrzyć się w box dachowy. I to właśnie ta potrzeba przywiodła do nas Pana Grzegorza.

Skoda Ociavia II to samochód naszego Klienta. Pewnie nikt z Was nie zastanawiał się dlaczego ten model Skody właśnie tak się nazywa. Nazwa pochodzi z języka łacińskiego i nie oznacza nic innego jak „ósmy”. Octavia to model, który pojawił się po raz pierwszy w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku i był właśnie ósmym z kolei modelem Skody. Samochód ten, zbudowany był w oparciu o innowacyjną koncepcję inżynierską, która z kolei została zapoczątkowana w 1934 roku przez model zwany „Popular”. Octavia z 1996 roku powtórzyła sukces rynkowy swojego pierwowzoru, tak samo było też z każdą kolejną generacją. Był to pierwszy model, który wyjechał z fabryki Skody już pod sztandarem Volkswagena. Skupmy się jednak na Skodzie Octavii II.

Kompaktowy sedan z segmentu C to hit nie tylko na polskich drogach, ale i w całej Europie. Za całkiem przystępną cenę można zostać posiadaczem auta o naprawdę dobrych parametrach. Choć swoim wyglądem nie powala na kolana, patrzy się na nią przyjemnie. Zbudowana na płycie VW Golfa 5 generacji, co kojarzone jest z trwałością i niezawodnością, jest samochodem, który jak mówi Pan Grzegorz, przekonał go do siebie swoimi walorami użytkowymi. Nasz Klient za największą zaletę swojej Octavii II wymienia bezawaryjność na równi z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. 10 letni samochód, który nie sprawia najmniejszych kłopotów, mało pali, a jego solidne nadwozie daje poczucie bezpieczeństwa.

To, co przemówiło za kupnem tego modelu przez Pana Grzegorza to bardzo pojemny bagażnik, który kryje się za niekwestionowanym sukcesem tego modelu. Jednak i na taką przestrzeń znajdzie się sposób… Pan Grzegorz to głowa pięcioosobowej rodziny, w której oprócz niego są same kobiety. I to właśnie pakowanie na wakacyjne wyjazdy czy zimowe wyprawy z tyloma kobietami dały radę tej sporej przestrzeni bagażowej. Trzeba było sobie jakoś z tym dylematem poradzić. Przyszliśmy Panu Grzegorzowi z pomocą.

Ponieważ nasz Klient zaopatrzył się w bagażnik bazowy w postaci belek na dach podczas zakupu samochodu, pozostał nam dobór samego boxa. Ten, na który zdecydował się Pan Grzegorz to HAKR Magic 400 White. Jego nowoczesna sylwetka bardzo dobrze komponuje się z linią nadwozia Skody Octavii II. Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, odpornego na uderzenia, warunki atmosferyczne oraz temperaturę pozwala na korzystanie z niego przez cały rok. Tak podczas letnich wojaży jak i zimowych wypraw. Bez problemu pomieści do 6 par nart czy 4 deski snowboardowe, o letnich atrybutach niezbędnych podczas wakacji z dziećmi nie wspominając. 400 litrów pojemności i 50 kg ładowności na czele z 3 letnią gwarancją to naprawdę dobry wybór. Pan Grzegorz mówi, że do każdego zakupu podchodzi rozsądnie, żeby nie powiedzieć sceptycznie.

Do końca nie był zdecydowany czy nabycie boxa to dobry pomysł. Atrakcyjna cena, wygodny system montażu za pomocą obejm, uniwersalność oraz system obustronnego otwierania przekonały naszego Klienta, że będzie to bardzo dobry wybór, z którego będzie zadowolony.

Box dachowy czeskiej firmy HAKR, Magic 400 White, prezentuje się bardzo okazale na dachu Skody Octavii II Pana Grzegorza. Mamy nadzieję, że będzie mu służył tak długo i tak dobrze jak jego samochód.

Bagażnik dachowy box HAKR Magic 400 White - opinia klienta:
8.1 Ocena ogólna
Zalety
Wygląd
Centralny zamek
Obustronne otwieranie
Wady
Brak
Podsumowanie
Box dachowy w atrakcyjnej cenie, szybki montaż, pojemny, nic dodać nic ująć. Polecam.
Wygląd8
Bezpieczeństwo8
Wygoda8.5
Cena/Jakość8

 

Kontynuuj czytanie

Absolwentka filologii romańskiej, swoją wiedzę w zakresie haków i bagażników przekazuje naszym francuskojęzycznym klientom. Zawsze cierpliwa i uśmiechnięta. Prywatnie pasjonatka tenisa ziemnego i biegania - wspólnie z koleżanką po fachu, Joanną, często bierze udział w zorganizowanych biegach.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej wpisów w kategorii Porady

Do góry