Rozumiem

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszejPolityce Cookies.

Haki holownicze - poradnik kupującego

Z naszym poradnikiem dowiesz się jak zbudowany jest hak holowniczy i od czego zależy jego uciąg. Wyjaśnimy na co zwrócić uwagę podczas wyboru, dowiesz się, na czym polega różnica pomiędzy kulą przykręcaną i automatyczną, dlaczego tabliczka znamionowa jest niezbędna i co to jest homologacja. Nie zwlekaj, przeczytaj poradnik i dobierz właściwy hak!

Zestawy elektryczne - poradnik kupującego

Wiązka elektryczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania haka holowniczego. Poradnik kupującego ułatwi Ci wybór najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojego samochodu. Wyjaśniamy w nim czym jest wiązka uniwersalna i czym dedykowana. Przeczytasz do czego służy moduł oraz jaka jest różnica pomiędzy wtyczką 7 a 13 PIN.

Bagażniki na hak holowniczy - poradnik kupującego

W poradniku o bagażnikach rowerowych montowanych na kuli haka holowniczego przedstawiamy 3 wiodących producentów. Sprawdź jak według naszych ekspertów przedstawia się ranking pomiędzy Thule, Aterą i Peruzzo. Upewnij się jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie takiego bagażnika.

Boxy / Kufry dachowe - poradnik kupującego

Czy wiesz, że przy wyborze boxa dachowego należy zwrócić uwagę na rozmiar i nośność dachu Twojego samochodu? Czy wiesz gdzie znaleźć te informacje? Istotnym elementem może okazać się również rodzaj klapy bagażnika. O tych i wielu innych aspektach piszemy w naszym poradniku o boxach i kufrach. Sprawdź to!

Belki / Bagażniki dachowe - poradnik kupującego

Belki dachowe to punkt wyjścia do powiększenia możliwości ładunkowych Twojego samochodu. Z naszego poradnika dowiesz się jak dobrać bagażnik bazowy tak, aby idealnie pasował do dachu Twojego samochodu. Przeczytasz jakie właściwości mają belki stalowe a czym charakteryzują się belki aluminiowe. Z nami łatwo i szybko znajdziesz optymalne rozwiązanie!

Łańcuchy / Opaski śniegowe - poradnik kupującego

W tym poradniku wyjaśniamy czym są łańcuchy śniegowe oraz pokazujemy co liczy się przy ich doborze. Sprawdzisz tu również w jakich krajach posiadanie łańcuchów śniegowych jest określone wymogami prawa, gdzie można a gdzie trzeba wozić je ze sobą oraz dlaczego nie zawsze warto kierować się ceną jako kryterium wyboru.

Części / Zestawy hamulcowe - poradnik kupującego

Czym kierować się przy wyborze klocków czy tarcz hamulcowych? Jaka jest różnica pomiędzy tarczami nawiercanymi a wentylowanymi? Jak szybko zużywają się klocki? Jak je wymieniać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym poradniku. Sportowe klocki samochodowe? O tym tez piszemy! Sprawdź!

Akcesoria do przyczep - poradnik kupującego

Jesteś posiadaczem przyczepy towarowej, ale nie masz plandeki? Szukasz nowego zaczepu, bo ten, który posiadasz jest zardzewiały? Chcesz przetransportować coś za pomocą przyczepy, która nie posiada oświetlenia? Mamy na to radę. Z naszym poradnikiem bezbłędnie dobierzesz wszystkie potrzebne akcesoria!

Akcesoria samochodowe - poradnik kupującego

Porządek w Twoim samochodzie, dbałość o czystość tapicerki, zapasowy zestaw żarówek czy dodatkowy zestaw LED są istotnym udogodnieniem w codziennym użytkowaniu samochodu. Nasz poradnik to źródło wiedzy o akcesoriach samochodowych, tych dodatkowych jak i tych, które są określone wymogami prawa o ruchu drogowym.