Rozumiem

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszejPolityce Cookies.

Newsletter ADAMOT

I. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od ADAMOT sp. z o.o

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od ADAMOT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie prowadzącą sklep internetowy dostępny w domenie www.adamot.pl, na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1030). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi "Newsletter ADAMOT".

II. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez ADAMOT sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest ADAMOT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Przemysłowej 8 (33-100 Tarnów). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ADAMOT sp. z o.o. w celu korzystania z prowadzonej przez ADAMOT usługi „Newsletter”. ​Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki newslettera. Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).