Rozumiem

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszejPolityce Cookies.

Centrum Dystrybucyjne - Przemysłowa 8, Tarnów

Centrum Dystrybucyjne ADAMOT sp. z o.o. znajduje się w Tarnowie, ul. Przemysłowa 8, woj. małopolskie i zajmuje się magazynowaniem towarów oraz ich rozdzielaniem do odbiorców a także zasila dodatkowe magazyny w innych krajach europejskich, takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania.

Stała dostępność ok. 30 000 szt. towarów

W obiekcie o powierzchni 2000 m2 magazynowane jest ok. 30 000 szt. towarów. Centrum jest w stanie pomieścić 1000 palet oraz 200 regałów na towary. Specjalna infrastruktura magazynowa daje dużą elastyczność operacyjną oraz umożliwia dalszy dynamiczny rozwój naszej firmy.

Nowoczesny sprzęt do pakowania i sortowania

Nasze centrum dystrybucyjne dysponuje nowoczesnym sprzętem do pakowania, sortowania oraz transportu towaru. Na wyposażeniu obiektu znajdują się m.in wózki widłowe, stertowniki, wózki transportowe, wózki paletowe oraz wózki platformowe a także rampy i szyny najazdowe.

Odpowiednio wykwalifikowany personel

W 2016 roku wdrożyliśmy innowacyjną metodę sortowania i pakowania towarów. Bezpieczeństwo pracy w naszym centrum dystrybucyjnym stanowi dla nas absolutny priorytet dlatego personel działu Magazyn i Logistyka przechodzi okresowo obowiązkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.