Bagażnik dachowy stalowy Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000 w punkty montażowe

duża ilość
155,00 zł
Brutto
Bagażnik dachowy stalowy Mont Blanc SUPRA

Bagażnik dachowy stalowy Mont Blanc SUPRA 022 montowany w fabryczne punkty montażowe przeznaczony do

Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000

Bagażnik dachowy stalowy Mont Blanc SUPRA 022 w fabryczne punkty montażowe

Stalowa konstrukcja i optymalne parametry

Stalowy bagażnik Mont Blanc SUPRA to połączenie dobrej ceny i wysokiej jakości. Nośność bagażnika dachowego to 75 kg, zależna od maksymalnej ładowności dachu samochodu. Długość belek dopasowana jest indywidualnie do samochodu Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000. Belki mają prostokątny przekrój o wymiarach 30x22 mm. Waga całego zestawu to 3.085 kg.

Bagażnik dachowy stalowy Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000

Bagażnik dachowy Mont Blanc SUPRA

Niezawodny i najlepiej sprzedający się bagażnik dachowy w Europie. Mocowanie stopy pokryte jest gumą, zabezpiecza to karoserię dachu przed porysowaniem. Trwała i solidna budowa bagażnika. Belki pokryte otuliną, która zapobiega korozji oraz mechanicznym uszkodzeniom. Wysoką jakość bagażnika dachowego Mont Blanc SUPRA potwierdza certyfikat TÜV oraz GS.

Belki dachowe stalowe Mont Blanc SUPRA 022 w fabryczne punkty montażowe

Łatwy montaż w fabryczne punkty montażowe samochodu

Bagażnik dachowy jest montowany w fabryczne punkty montażowe samochodu Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000. Belki są wstępnie zmontowane ze stopami co usprawnia i przyspiesza montaż. Precyzyjna instalacja jest możliwa dzięki indywidualnemu dopasowaniu stopy mocującej do fabrycznych punktów montażowych i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Dodatkowo każda belka bagażnika dachowego Mont Blanc SUPRA posiada miarkę, która ułatwia jego precyzyjne mocowanie.

Belki dachowe stalowe Ford Fiesta (4 drzwi) od 2000

Kompletny zestaw belek i mocowań

Mont Blanc SUPRA to kompletny bagażnik dachowy, który jest idealna bazą do montażu dodatkowych akcesoriów, takich jak np. uchwyty na rowery, narty, snowboard czy boxy dachowe.

Bagażniki dachowe Mont Blanc

Mont Blanc posiada szeroką gamę bagażników bazowych i akcesoriów samochodowych. Jest to czołowy producent w klasie bagażników dachowych premium , które wykorzystywane są jako fabrycznie montowane elementy samochodowe przez wielu producentów aut. Ofertę firmy stanowią produkty, które są łatwe w montażu, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu satysfakcja klientów jest gwarantowana. Produkty Mont Blanc spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, o czym świadczą pozytywne wyniki testów TÜV i GS.

Producent
Mont Blanc
Seria
SUPRA
Typ belek
stalowe
Sposób montażu
w fabryczne punkty montażowe
Nośność
75 kg
Zabezpieczenie antykradzieżowe
Nie
Długość
- cm
Przekrój
30x22 mm
Waga
3.085 kg
Certyfikaty
TÜV / GS
Gwarancja producenta
24 miesiące
Oznaczenie dostawcy
022
MBSUPRA022
Aktualnie brak opinii.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.