Bagażnik rowerowy na hak TAURUS CarryOn 2 platforma na 2 rowery

duża ilość
2 100,00 zł
Brutto
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy TAURUS CarryOn 2 na 2 rowery

Bezpieczny i kompaktowy bagażnik rowerowy TAURUS CarryOn 2

Nowoczesny i uniwersalny bagażnik rowerowy TAURUS CarryOn 2 typu platforma do przewozu 2 rowerów na kuli haka holowniczego. Zapewnia bezpieczeństwo i stabilny transport większości typów rowerów, również elektrycznych. Rowery przewożone na bagażniku są zabezpieczone zamkami antykradzieżowymi. Maksymalna waga pojedynczego roweru to 30 kg. Pięcoletni okres gwarancji potwierdza wysoką jakość platformy do przewozu rowerów TAURUS CarryOn 2 i gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas jej eksploatacji.

Platforma do przewozu rowerów na hak holowniczy TAURUS CarryOn 2 na 2 rowery

Ultralekka konstrukcja, funkcja pełnego składania i łatwy montaż

Konstrukcja platformy rowerowej TAURUS CarryOn 2 wykonana jest z ultralekkich materiałów. Maksymalne obciążenie bagażnika to 70 kg. Optymalne wymiary - długość 117 cm i szerokość 68 cm. Bardzo lekka, waży zaledwie 10,7 kg. Średnia masa tego rodzaju platform to tymczasem 15,6 kg - bagażnik TAURUS CarryOn 2 jest więc lżejszy aż o przeszło 30 proc. Montaż platformy jest szybki i intuicyjny dzięki nowoczesnej dźwigni dociskowej. Mechanizm dźwigni posiada zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamka na kluczyk. Platforma rowerowa TAURUS CarryOn 2 jest w pełni składana - możliwość złożenia zarówno miejsc przeznaczonych na rowery jak i listwy świetlnej. Po pełnym złożeniu bagażnik osiąga kompaktowe wymiary.

Platforma rowerowa na hak holowniczy TAURUS CarryOn 2 na 2 rowery

Funkcja odchylania i listwa świetlna 13-PIN

Opcja odchylania platformy rowerowej TAURUS CarryOn 2 gwarantuje stały i łatwy dostęp do bagażnika samochodu. Odchylanie jest proste i intuicyjne. W przypadku użytkowania bagażnika rowerowego montowanego na haku holowniczym światła tylne samochodu zostają całkowicie lub częściowo zasłonięte dlatego platforma rowerowa TAURUS CarryOn 2 została wyposażona w listwę świetlna z wtyczką 13 PIN, która zapewni pełną obsługę wszystkich świateł - również światła cofania. Listwa posiada miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną - tablica jest oświetlana systemem dodatkowych świateł LED.

Bagażnik rowerowy TAURUS CarryOn 2

Kompletny zestaw do łatwego przewozu rowerów

W zestawie z bagażnikiem rowerowym znajduję się adapter 7 na 13 PIN umożliwiający ewentualne podłączenie listwy świetlnej do gniazda przyczepy 7 PIN. W platformie rowerowej TAURUS CarryOn 2 zastosowano system montażu oparty na intuicyjnych w obsłudze uchwytach, dzięki którym nie ma problemów z rozmieszczeniem rowerów względem siebie oraz stabilizacją podczas jazdy. Zestaw zawiera komplet kluczy do zamków zabezpieczających - rowery na platformie oraz bagażnik na haku a także instrukcję montażu i obsługi.

Bagażniki rowerowe na hak holowniczy TAURUS

TAURUS to producent i importer bagażników samochodowych. Najważniejszą częścią oferty firmy są uchwyty i bagażniki, w tym m.in. bagażniki bazowe, boxy dachowe oraz bagażniki i uchwyty do transportu rowerów, nart, łódek i kajaków. Przedsiębiorstwo specjalizuje się również w dystrybucji łańcuchów śniegowych i rowerów.

Producent
Taurus
Seria
CarryOn
Przeznaczenie
do przewozu rowerów
Ilość miejsc na rowery
2
Ładowność
70 kg
Sposób montażu
na hak holowniczy
Kolor
szary
Typ bagażnika
platforma
System montażu
dźwignia dociskowa
Wtyczka listwy świetlnej
13 PIN (adapter 7 na 13 PIN w zestawie)
Maksymalna waga przewożonego roweru
30 kg
Maksymalna średnica kół przewożonego roweru
-
Maksymalna szerokość opony przewożonego roweru
-
Szerokość
68 cm
Długość
117 cm
Listwa świetlna
Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe rowerów
Tak (zamki zabezpieczające)
Zamek antykradzieżowy zabezpieczający bagażnik
Tak
Funkcja odchylania
Tak
Funkcja składania
Tak (składana również listwa świetlna)
Materiał wykonania
aluminium
Waga
10.7 kg
Certyfikaty
-
Homologacja europejska
-
Gwarancja producenta
60 miesięcy
CarryOn-2
Aktualnie brak opinii.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu
świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.